Geniet thuis op de bank van de overheerlijke gerechten van Shiki Sushi en Lounge. Van samengestelde boxen tot een overheerlijke Pokébowl. Wij hebben ons best gedaan om ervoor te zorgen dat jullie tijdens deze omstandigheden niets van Shiki Suhi & Lounge hoeven te missen. Ervaar de Shiki experience daarom nu vanuit huis!
Het Prins Alexandrium is centraal gelegen en daarom per auto eenvoudig te bereiken. Met de auto rijdt u via de A20 vanaf Schiedam richting Prins Alexander. Vanaf Dordrecht en Breda rijdt u via A16 richting Rotterdam en neemt afrit s109 richting Prins Alexander. Ook met het openbaar vervoer bent u binnen no time op onze locatie aanwezig. Het metrostation en treinstation Rotterdam Alexander bevinden zich op loopafstand van ons restaurant. Dus waar wacht u nog op? Kom snel een keertje langs en geniet van een onvergetelijke avond bij Shiki Sushi en Lounge!
Wij proberen u op deze manier van onze beste service te voorzien. Daarnaast hopen wij u ook weer te mogen verwelkomen in ons restaurant wanneer de maatregelingen worden versoepeld.
Beste gast,
Op dit moment kunt u alleen online reserveren en niet telefonisch. Klik op de onderstaande knop om te reserveren en de beschikbaarheid per dag/tijdstip online in te zien.
Klik hier voor de aangepaste (Corona)huisregels
Heeft u een algemene vraag, dan kunt u ons telefonisch bereiken via